Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets andra kvartal, tjugotalsklassicism, fanér i björk 2 lådor, 2 skåpsdelar samt hyllplan, glasskiva, höjd ca 59, 62x62 cm, nyckel finns

Glas skiva med nagg, blekt, slitage, fanerskador,

636926

2019-04-23