Rökbord
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1900-talets andra kvartal, tjugotalsklassicism, fanér i björk 2 lådor, 2 skåpsdelar samt hyllplan, glasskiva, höjd ca 59, 62x62 cm, nyckel finns
Glas skiva med nagg, blekt, slitage, fanerskador,
636926
2019-04-23