Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade med mahogny, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor, blekta

636927

2019-04-21