Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, 3-armade, förgylld brons, lösa ljusmanschetter, dekor av pilkoger samt bandrosett, höjd ca 73 cm

Förgyllning med smärre slitage

636928

2019-04-21