Bankett Karl Johan

Bankett Karl Johan
Bankett Karl Johan
Bankett Karl Johan
Bankett Karl Johan
Bankett Karl Johan
Bankett Karl Johan
Bankett Karl Johan
Bankett Karl Johan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKETT, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade med björk, höjd 55, 59x33 cm

Lagningar, maskstungen, kompletteringar

636932

2019-04-21