Tebord
2019-04-21
636937
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEBORD, 1800-talets första hälft, fanerat, skiva med kakelplattor, höjd ca 74, 76x53 cm
Skador, lagningar, fanerbortfall, senare kakel