Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
ÅKE ÅHLIN (född 1913): "Fönster mot Bryggviken", signerad och daterad Åke Åhlin 1989, olja på pannå, ca 73x57 cm
Ingår i temaauktionen Nautica
Ej examinerad ur ram
636952
2019-04-24