Åke Åhlin, "Fönster mot Bryggviken" oljemålning

Åke Åhlin,
Åke Åhlin,
Åke Åhlin,
Åke Åhlin,
Åke Åhlin,
Åke Åhlin,
Åke Åhlin,
Åke Åhlin,

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

ÅKE ÅHLIN (född 1913): "Fönster mot Bryggviken", signerad och daterad Åke Åhlin 1989, olja på pannå, ca 73x57 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Ej examinerad ur ram

636952

2019-04-24