Tekno modellbilar
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TEKNO MODELLBILAR, 6 st, 1960-tal, bestående av 2 st Mercedes Benz 230 SL nr 929, Mercedes Benz SL cabriolet nr 928, Volkswagen 1200 nr 819,, Volvo Amazon nr 810, Monza Spyder nr 931, samtliga i fabriksförpackningar
929 kartongerna med smärre skador, obetydliga skador,
636955
2019-04-24