Guy Roussille gouache

Guy Roussille gouache
Guy Roussille gouache
Guy Roussille gouache
Guy Roussille gouache
Guy Roussille gouache
Guy Roussille gouache

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUY ROUSSILLE (Frankrike, född 1944): Komposition, signerad och daterad Roussille 76, gouache, ca 45x38 cm

636960

2019-04-21