Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med hus, signerad och daterad H Hansson 1898, olja på duk, upplimmad på pannå av papp, ca 24,5x32,5 cm

Retuscher

636970

2019-04-24