Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med hus, signerad och daterad H Hansson 1898, olja på duk, upplimmad på pannå av papp, ca 24,5x32,5 cm
Retuscher
636970
2019-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här