Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, etikett atergo "Gallerie Pierre, Stockholm, Jag och min bror Utställning april 1962" signerad M PYK, olja på pannå, 48x28,5 cm
636978
2019-04-24