Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, etikett atergo "Gallerie Pierre, Stockholm, Jag och min bror Utställning april 1962" signerad M PYK, olja på pannå, 48x28,5 cm

636978

2019-04-24