Dioramaskåp

Dioramaskåp
Dioramaskåp
Dioramaskåp
Dioramaskåp
Dioramaskåp
Dioramaskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIORAMASKÅP, 18/1900-tal, imitationsmåleri, höjd ca 59, 45x12 cm

Kompletterat, slitage/färgbortfall

636990

2019-04-21