Kalle Hedberg oljemålning

Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959):" Afton på Fjället l", stämplad atergo kvarlåtenskap, olja på pannå, ca 37x45 cm

UTSTÄLLD, Gummesons konstgalleri Stockholm 1963

637005

2019-04-28