Samekniv troligen Kniv-Elis Bergström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIV, troligen Kniv-Elis Bergström, 1900-talets första hälft, längd ca 23 cm

Bruksslitage

637033

2019-04-23