Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
TAPIO WIRKKALA, "Kantarelli", vas, Iittala, linjeslipad dekor, signerad Tapio Wirkkala Iittala och daterad -55, höjd ca 13,5 cm
637047
2019-04-23