Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, med stomme i svarvat och kannelerat trä, pipor i förgylld brons, höjd ca 37 cm

En fot med lagning, slitage

637055

2019-04-23