Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, BÄGARE, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, 1800/1900-tal, totalvikt ca 557 g, höjd ca 5-14 cm

Slitage

637060

2019-04-23