Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDENMÅLNINGAR/FRAGMENT, 4 st., Kina, 17/1800-tal, motiv av pioner, diameter ca 28 cm
Ursprungligen del av troligen kakemon, skador, hål
637070
2019-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här