Fragment

Fragment
Fragment
Fragment
Fragment

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENMÅLNINGAR/FRAGMENT, 4 st., Kina, 17/1800-tal, motiv av pioner, diameter ca 28 cm

Ursprungligen del av troligen kakemon, skador, hål

637070

2019-04-22