Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LISA LARSON, figuriner, 2 st., "Nord" och tillskriven katt, osignerad, stengods, Gustavsberg, ur Nord ur "All världens barn", höjd ca 11-13 cm

SMärre slitage

637091

2019-04-23