Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016) (4): Kompositioner, signerade Reuterswärd, färglitografier, 26/100, ca 96x71 cm, ej inramade

637099

2019-04-21