Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016) (4): Kompositioner, signerade Reuterswärd, färglitografier, 26/100, ca 96x71 cm, ej inramade
637099
2019-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här