Bockbord
2019-04-23
637100
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOCKBORD, 1900-talets andra hälft, bemålat i grått samt grå/blått, , höjd ca 75, 200x77 cm
Smärre slitage