Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCKBORD, 1900-talets andra hälft, bemålat i grått samt grå/blått, , höjd ca 75, 200x77 cm

Smärre slitage

637100

2019-04-23