Servis "Deco" Helsingborg
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVIS, " Deco", 38 dlr, 1970-tal, brunglaserat stengods, Helsingborg, bestående av: 7 uppläggningsfat i olika storlekar, 2 karotter, 1 smörskrin, 1 gräddkanna, 6 djupa tallrikar, 6 assietter, 6 tallrikar, 1 kaffekanna, 6 kaffekoppar med fat, 1 panna, 2 djupa skålar
Bruksslitage ,mindre nagg kan förekomma
637108
2019-04-23