Salongsgrupp 7 dlr 1800-tal
2019-04-26
637118
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 7 dlr, 1800-tal, skuren dekor, mahognyfanér, bestående av: soffa, 4 stolar samt 2 karmstolar, soffans längd ca 152 cm
Skador, slitage