Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, skål samt fat, "Musselmalet", modellnummer 1052 resp 1098 (diam 21-25,5 cm)
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
fatet med kantnagg
637121
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här