Arne Jacobsen Myran
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 1 par, Fritz Hansen, 1950-tal, tre ben, fanérade i teak, märkta FH Danmark i stålet, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, repor, under sits färgfläck, fotavslut saknas delvis
637125
2019-04-24