Klubbat för:
5 000 SEK
5 000 SEK
GOLVUR, 1930/40-tal, troligen Birger Ekman för Mjölby Intarsia, fanérad i valnöt, dekor av figurscener i intarsia, höjd ca 186 cm, nyckel och pendel medföljer
Smärre ytskador, bakstycke saknas
637133
2019-04-22