Soffbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOVE & EDWARD KINDT-LARSEN, soffbord, 1950/60-tal, Säffle möbelfabrik, jakrandafanér, med två utdragbara skivor på kortsidorna, på hjul, höjd ca 50 150x65 cm
CITES-intyg medföljer
Solblekt, slitage och repor
637140
2019-04-24