Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOVE & EDWARD KINDT-LARSEN, soffbord, 1950/60-tal, Säffle möbelfabrik, jakrandafanér, med två utdragbara skivor på kortsidorna, på hjul, höjd ca 50 150x65 cm

CITES-intyg medföljer

Solblekt, slitage och repor

637140

2019-04-24