Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STASBORD, 2x3 st , spegelglas, inköpta på Nordiska Kompaniet, spegelglas, höjd 34-46, längd 40-52 cm
Repor och smärre skador
637149
2019-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här