Skål i silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL (2) i silver samt slev, skålen C G Hallberg, sleven från 1800-talets slut, skålens höjd ca 12, diameter 23 cm, slevens längd ca 42 cm, skålens vikt ca 600 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
637151
2019-04-23