Skål i silver

Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL (2) i silver samt slev, skålen C G Hallberg, sleven från 1800-talets slut, skålens höjd ca 12, diameter 23 cm, slevens längd ca 42 cm, skålens vikt ca 600 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

637151

2019-04-23