Oljemålning fjordlandskap

Oljemålning fjordlandskap
Oljemålning fjordlandskap
Oljemålning fjordlandskap
Oljemålning fjordlandskap
Oljemålning fjordlandskap
Oljemålning fjordlandskap

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap med roddbåt, otydligt signerad, olja på duk, ca 69x100 cm

637156

2019-04-22