Vitrisnkåp

Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp
Vitrisnkåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerat med valnöt, förgyllda beslag, invädnigt med hyllplan i glas, höjd ca 156, 78x39 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

637177

2019-04-22