Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerat med valnöt, förgyllda beslag, invädnigt med hyllplan i glas, höjd ca 156, 78x39 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
637177
2019-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här