Chiffonjé
2019-04-22
637178
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, omkring 1900, fanerad i valnöt och rot, med 4 lådor samt en klaff med bakomvarande lådinredning, beslag i förgylld mässing, höjd 154, 106x55 cm, nyckel finns
Sprickor, skador