Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, omkring 1900, fanerad i valnöt och rot, med 4 lådor samt en klaff med bakomvarande lådinredning, beslag i förgylld mässing, höjd 154, 106x55 cm, nyckel finns

Sprickor, skador

637178

2019-04-22