Kruthorn Arabiska halvön

Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön
Kruthorn Arabiska halvön

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUTHORN, 1800-tal, Jemen/Oman, horn, lock och beslag av försilvrad koppar, längd ca 18 cm

Äldre lagningar

637186

2019-05-26