Pierre d Avesn skål

Pierre d Avesn skål
Pierre d Avesn skål
Pierre d Avesn skål
Pierre d Avesn skål
Pierre d Avesn skål
Pierre d Avesn skål
Pierre d Avesn skål
Pierre d Avesn skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE D´AVESN, skål, "Coupe Poisson", Croismare, signerad, gjutet glas med fiskar, diameter 40 cm

Nagg

637197

2019-04-24