Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
REYMYRE ARMATURFABRIK, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 5 armad, rund marmorsockel, höjd 190 cm
Bruksslitage, funktionen garanteras ej
637212
2019-04-30