Golvlampa från Reymyre armaturfabrik

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

REYMYRE ARMATURFABRIK, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 5 armad, rund marmorsockel, höjd 190 cm

Bruksslitage, funktionen garanteras ej

637212

2019-04-30