Karmstol jugend

Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, jugend, 1900-talets början, mahognyfanér, fast sits klädd i röd textil, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

637225

2019-04-23