Klädhängare
2019-04-24
637226
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAMBURMAJOR, förkromad stål, 1960-tal , höjd ca 199 cm
Flagnad krom samt bruksslitage