Bordslampa Kosta design Ove Sandberg
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
OVE SANDBERG, bordslampa, Kosta, räfflat glas med svart underfång, delvis blästrad, signerad och numrerad: Kosta, 8060, Sandberg, höjd 32 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
637246
2019-04-23