Bordslampa Kosta design Ove Sandberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OVE SANDBERG, bordslampa, Kosta, räfflat glas med svart underfång, delvis blästrad, signerad och numrerad: Kosta, 8060, Sandberg, höjd 32 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

637246

2019-04-23