Fritz Holmer oljemålning

Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITZ HOLMER (1906-1967): Blomsterstillebeb, signerad Holmer, olja på duk, ca 65x53 cm
UTSTÄLLD: Vallins Konsthall, Örebro

637266

2019-04-24