Gunilla Allard ´´Chicago´´ fåtöljer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNILLA ALLARD, "Chicago", fåtöljer, 1 par, 2000-tal, formgivna 1999, Lammhults, silvergrå stålrör, röd, ullkllädsel, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

637275

2019-04-24