Väggrelief skuret och bemålat trä

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGRELIEFER, (2 st), skuret trä, efter John Bauers sagor, bemålade, signerade G. A-Son och daterad -44, ca 22x44,5 cm

Ytslitage

637276

2019-04-23