Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets början, emaljerad urtavla med arabiska siffror, märkt Robert Engström Stockholm, förgylld, skuren dekor, höjd ca 86 cm

Pendel samt nyckel medföljer

637300

2019-04-23