Harry Booström oljemålning

Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning
Harry Booström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Landskap, Fjaugen", signerad H Booström, daterad -73, olja på pannå, ca 14x25 cm

637303

2019-04-24