Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
SNUSDOSA, VAS, silver, 1800-tal, vasen stämplad Gustaf Otto Sjöberg Falun 1811, höjd 7,5 cm
Dosan med omfattande bristning vid lock, vasen med monogram
637312
2019-04-23