Snusdosa och vas silver

Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver
Snusdosa och vas silver

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SNUSDOSA, VAS, silver, 1800-tal, vasen stämplad Gustaf Otto Sjöberg Falun 1811, höjd 7,5 cm

Dosan med omfattande bristning vid lock, vasen med monogram

637312

2019-04-23