Gunnar Haller akryl på pannå

Gunnar Haller akryl på pannå
Gunnar Haller akryl på pannå
Gunnar Haller akryl på pannå
Gunnar Haller akryl på pannå
Gunnar Haller akryl på pannå
Gunnar Haller akryl på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR HALLER (född 1954): "Darin Zanyar II", signerad samt signerad och daterad tergo, 2006, akryl på pannå, bildstorlek ca 40x39 cm

Ej examinerad ur ramen

637314

2019-04-25