Bokstöd 1900-talets första hälft
2019-04-24
637325
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOKSTÖD, 1900-talets första hälft, grönpatinerad stenmassa, stående modell, höjd ca 26 cm
Smärre ytskador