Birgitte Söndergaard

Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard
Birgitte Söndergaard

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGITTE SÖNDERGAARD (född 1957): ´Roskilde´, enlinjesporträtt, olja på duk, signerad, mått ca 46x37,5

Ej inramad

637336

2019-04-25