J Åkerman oljemålning

J Åkerman oljemålning
J Åkerman oljemålning
J Åkerman oljemålning
J Åkerman oljemålning
J Åkerman oljemålning
J Åkerman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: 3-mastat skepp, signerad J Åkerman, daterad 1949, olja på pannå, ca 36 x 47 cm

637341

2019-04-28