Öronlappsfåtölj samt fotpall Lammhults

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ samt FOTPALL, 1900-talets slut, enligt uppgifter köptes från Lammhults, klädda i ´´Lotus´´ tyg formgiven av Josef Frank, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, blekt

637342

2019-04-26