Sven Olof Ehrén färglitografi

Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi
Sven Olof Ehrén färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (5) "Södra bergen", signerade och daterade Sven Olof Ehrén -80, färglitografi, ca 38,5x54,5 cm

637348

2019-04-24